Верифицированный профиль
13
Лет опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
6
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
336
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа квартир (4)

  • Житло
    63 000 $
    984 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул., 38

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Центр
    2 комнаты
    64 / 45 / 7 м²
    этаж 1 из 1
    1939 год постройки
    1 нед. назад
    Центр Івано-Франківська: Квартира-конструктор з потенціалом X2! ​Шукаєте об'єкт, який працюватиме на вас? Продається унікальна нерухомість на вул. Січових Стрільців, що поєднує в собі затишок приватного будинку та ритм центру міста. ​Чому це вигідно? ​Локація — ТОП: Самісінький центр міста. ​Формат «2-в-1»: Загальна площа 65 м². Вже готова частина (2 кімнати, кухня, санвузол) + окрема кімната (24 м²) під ремонт. ​Гнучкість: Кімната площею 24 м² має власний вхід. Це ідеальна можливість створити два незалежних об'єкти для оренди або поєднати житло з власним офісом/студією. ​Окремий вхід: Ніяких під'їздів — лише ваш приватний простір. ​Що всередині: ​Косметичний ремонт, меблі та діючий камін дл...
    Риелтор
  • Житло
    47 000 $
    1 119 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ Арсенал
    ЖК City
    1 комната
    42 / 30 / 12 м²
    этаж 2 из 18
    1 нед. назад
    Остання можливість у цій секції! 1-кімнатна квартира в ЖК City від Blago 🏙️ ​Шукаєте ідеальний варіант для інвестиції чи власного житла? В цій секції забудовник уже все продав, але у вас є шанс забрати саме цю квартиру! ​✨ Основні характеристики: ​Площа: 42 м^2 — простора та світла. ​Поверх: 2-й — найкомфортніший варіант (не залежите від ліфта). ​Статус: Етап будівництва (найвигідніша ціна на даному етапі). ​Чому саме ЖК City? Це сучасний комплекс від надійного забудовника Blago, що поєднує в собі стиль, якість та зручну локацію. ​⚠️ Важливо: У цій секції аналогічних пропозицій більше немає. Будьте першими, хто огляне цей об’єкт!
    Риелтор
  • Житло
    44 000 $
    1 100 $/м²

    Хриплинская ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Майзли
    ЖК SKYGARDEN
    1 комната
    40 / 15 / 10 м²
    этаж 14 из 19
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    1-кімнатна квартира в ЖК SkyGarden Секція на етапі введення в експлуатацію, незабарам можна починати робити ремонт. Панорамний вигляд відкриває неймовірний краєвид на місто. Ідеальний варіант для життя або інвестиції. Переваги: – комфортне планування – велика кухня – панорамні вікна, багато світла – сучасний будинок з гарною інфраструктурою – закрита територія, відеоспостереження – швидкісні ліфти, чисті під’їзди – поруч торгові центри, зупинки SkyGarden — це не просто житло, а стиль життя. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Таких видів з вікна більше не буде. Інфраструктура: Сучасний комплекс у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, зупинки, школи та дитя...
    Риелтор
  • Житло
    43 200 $
    675 $/м²

    Горбачевского ул., 50

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Пасечная
    2 комнаты
    64 / 40 / 18 м²
    этаж 4 из 7
    1986 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж квартири в Івано-Франківську 🏡 Пропонується простора та світла квартира у сучасному житловому будинку. 🔹 Площа: 64 м² 🔹 Поверх: 4 🔹 Здача будинку: вже в цьому році 🔹 Будівництво: цегляне (теплий та надійний будинок) 🔹 Опалення: індивідуальне газове — економія та повний контроль температури Квартира має вдале планування, багато природного світла та ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. 📍 Локація — супер зручна: поруч є все необхідне для комфортного життя — магазини, зупинки транспорту, школи, садочки та інша інфраструктура. Чудовий варіант у новобудові з перспективою росту ціни після здачі будинку.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.